236106_ FC/PC opt. patch cord 50 m

Optické patchcordy určené k systémům optických LNB...

 
Kód: 236106
236107_ FC/PC opt. patch cord 75 m

Optické patchcordy určené k systémům optických LNB...

 
Kód: 236107
236108_ FC/PC opt. patch cord 100 m

Optické patchcordy určené k systémům optických LNB...

 
Kód: 236108
236109_ FC/PC opt. patch cord 200 m

Optické patchcordy určené k systémům optických LNB...

 
Kód: 236109
236199_ FC/PC opt. patch cord 2m, vnitřní použití

Optický propojovací kabel zakončený konektory FC/P...

 
Kód: 236199
2364_ 5 dB útlumový článek FC/PC

Optický útlumový článek 5 dB s konektory FC/PC

 
Kód: 2364
2365_ 10 dB útlumový článek FC/PC

Optický útlumový článek 10 dB s konektory FC/PC

 
Kód: 2365
2366_ 15 dB útlumový článek FC/PC

Optický útlumový článek 15 dB s konektory FC/PC

 
Kód: 2366
236801_ kit optické LNB s DVB-T vstupem + optický konvertor ODU32

Kit optického LNB s DVB-T vstupem. Obsahuje1 ks. s...

 
Kód: 236801
236903_ opt. quad konvertor s DVB-T výstupem

Optický quad konvertor (převodník optika/koax) spo...

 
Kód: 236903
237003_ opt. quatro konvertor s DVB-T výstupem

Optický quatro konvertor (převodník optika/koax) s...

 
Kód: 237003
238201 _ FiberCom optický vysílač, 47-2150 MHz, 1310nm, 3dBm, napájení 11-35 Vdc

Optický vysílač generuje optický výstupní signál o...

 
Kód: 238201