optika

 
2311 _  optický přijímač se zdrojem bytový, 1200-1600nm, výstup 87-2150 MHz

Ref. 2311 je optický přijímač pracující na vstupu ...

 
Kód: 2311
231110 _  optický přijímač se zdrojem bytový, 1200-1600nm, výstup 47-1006 MHz

Ref. 231110 je optický přijímač pracující na vstup...

 
Kód: 231110
231111 _  optický přijímač se zdrojem bytový, 1550nm, výstup 47-1006 MHz

Ref. 231111 je optický přijímač pracující na vstup...

 
Kód: 231111
231190 _  optický přijímač se zdrojem bytový, 1550nm, výstup 87-2150 MHz

Ref. 231190 je optický přijímač pracující na vstup...

 
Kód: 231190
233306 _ optický vysílač, 1310 nm, 6 dBm/4mW, řada TOX

Ref. 233306 je TV/SAT-IF optický vysílač s optick...

 
Kód: 233306
2335 _  optický přijímač, řada TOX

Ref. 2335 je optický přijímač pracující na vstupu ...

 
Kód: 2335
2337 _ optický rozbočovač do 2 směrů, řada T0X

Optický rozbočovač 1/22 v šasi T0X s konektory SC/...

 
Kód: 2337
233750_ optický rozbočovač 1200…1600nm, SC/APC, 2 výst. 4 dB

Optický rozbočovač 1/2 s konektory SC/APC (male), ...

 
Kód: 233750
2339 _ optický rozbočovač do 4 směrů, řada T0X

Optický rozbočovač 1/4 v šasi T0X s konektory SC/A...

 
Kód: 2339